Poradna osobního rozvoje,

mentální techniky

    "Základním nástrojem a cílem v našem životě je rovnováha. Rovnováha je vlastně dynamická, neboť každou vteřinu našeho života jsou podmínky kolem nás jiné, my se vyvíjíme a vše kolem nás se neustále pohybuje a proto se musíme správně a včas rozhodovat..."

                                                      

                                    "Poznejte sami sebe! Buďte sami sebou"

 

To jsou slova Zdeňky Jordánové, u které jsem absolvovala kurzy osobního rozvoje a ráda se s Vámi o své znalosti a zkušenosti podělím.

Jedná se o práci s energí - tzv. odblokování, při kterém pomocí kineziologického testu odhalíme a pak napravíme příčiny Vašich potíží i na mentální úrovni.

To znamená v mysli, tam kde problémy opravdu vznikly. Prostě jako bychom je vymazali a přeprogramovali na fungující program, který se nám líbí.

Dají se tak řešit psychosomatické i zdánlivě jen tělesné potíže, jako jsou třeba alergie, časté infekce, bolesti zad, hlavy, ekzémy,  ....

Mými nejčastějšími klienty jsou lidé, kteří již absolvovali mnoho vyšetření u lékařů (často i na psychiatrii) a výsledek minimální. Ale nejlepší je přesto opavdová prevence. Přijďte raději dříve.