Nejoblíbenější Výrobky


AB-Aktiv 300g - natural
Zobrazit v plné velikosti

 

AB-Aktiv 300g - natural

Cena za kus (kus): Kč 390 (včetně DPH 10 %)  


Obsahuje směs živých mikroorganizmů L.acidophillus a Bifidobacterium sp. v množství minimálně 1*106/1g, která dokáže při denní konzumaci kolonizovat trávicí trakt těmito životně důležitými bakteriemi. Tyto bakterie ošetřují tenké i tlusté střevo, odstraňují zácpu, ale i průjmy, normalizují proces trávení, posilují imunitní systém, působí proti alergiím, výrazně zlepšují využití všech důležitých složek potravy, snižují hladinu cholesterolu, cukru a kys. močové, harmonizují metabolizmus, zlepšují fyzickou i duševní výkonnost, tlumí stres, doplňují chybějící vitamíny s minerály, zpomalují stárnutí buněk.
Obsahuje Kolostrum neboli mlezivo – je odborníky vysoce hodnocená tekutina, produkovaná mléčnou žlázou v prvních hodinách po porodu. Na rozdíl od pozdějšího mateřského mléka je kolostrum velmi bohaté na protilátky imunoglobuliny a obsahuje i další látky významně posilující imunitu. Je vynikajícím prostředkem pro zmírnění projevů alergií. Velmi příznivý vliv má na trávicí trakt. Zvyšuje ochranu sliznice žaludku a střev před škodlivými vlivy, chrání před průjmovými onemocněními. Jeho účinné látky zároveň přispívají k zachování přirozené střevní mikroflóry a zabraňují jejímu ničení.

 


BI-Želatinový nápoj - 350g
Zobrazit v plné velikosti

 

BI-Želatinový nápoj - 350g

Cena za kus (kus): Kč 345 (včetně DPH 10 %)  


Kolagenový hydrolyzát chrání klouby, obnovuje kloubní mazivo, je stavebním materiálem chrupavčitých tkání, odstraňuje artrotické bolesti.
Artróza je velmi rozšířenou chorobou. První změny začínají velmi brzy a velmi nenápadně, již mezi 20-30 rokem. Nejčastěji jsou postiženy velké klouby - kolena, kyčle, ale i krční a bederní páteř. Podstatou tohoto procesu je snížení produce látek, které v kloubech tvoří základní klouzavou hmotu. Tyto látky jsou velmi citlivé (hlavně na zhoršenou výživu) a začnou vytvářet menší množství chrupavky, ale i chrupavku horší jakosti. Chrupavka se tak rychleji opotřebovává a vznikají záněty provázené bolestmi.
Výrobek Želatinový nápoj obsahuje jako hlavní účinnou složku kolagenový hydrolyzát, obsahující 98% kolagen, který je mimo jiné zdrojem potřebných aminokyselin. Právě želatina, respektive kolagenový hydrolyzát, který obsahuje kolagenní fragmenty, snadno prochází stěnou zažívacího traktu do krevního oběhu.
Dále obsahuje vitamínový komplex (vitamín C, který se podílí na tvorbě kolagenu, tedy kloubního maziva, a kostní minerály, hlavně vápník, hořčík, křemík, bór a dále selen působící proti zánětům). Celou kompozici ideálně doplňuje lecitin.
Kolagenový hydrolyzát působí nejen na obnovu tvorby kolagenu, zlepšuje stav chrupavek, hybnost kloubů, a tím odstraňuje bolesti, ale zároveň se zlepšuje kvalita vlasů, nehtů, pokožky.

 


BI-Diamant - 100 tablet
Zobrazit v plné velikosti

 

BI-Diamant - 100 tablet

Cena za kus (kus): Kč 333 (včetně DPH 10 %)  
Zeptejte se na tento produkt

Přípravek pro posílení imunitního systému. Je velice účinný proti chřipkám a virózám, urychluje průběh nemoci, napomáhá při senných rýmách, alergiích, zlepšuje hojení ran, odstraňuje riziko pooperačních komplikací, výrazně napomáhá regeneraci organismu.

 


BI-Chlorela - 250g
Zobrazit v plné velikosti

 

BI-Chlorela - 250g

Cena za kus (kus): Kč 900 (včetně DPH 10 %)  
 

Je nejlepším zdrojem chlorofylu. Chlorofyl působí jako vynikající „čistič“ střev, ledvin, jater a krevního řečiště. Pomáhá růstu užitečných bakterií ve střevech a potlačuje počet hnilobných bakterií v tračníku. Zlepšuje uvolňování žluči a trávení tuků. Urychluje hojení a podporuje regeneraci buněk. Chlorela obsahuje 20 různých vitamínů a minerálů – zejména beta karoten, vitaminy řady B, C, E, K, železo, hořčík, draslík, zinek a kobalt. Je cenným zdrojem vlákniny. Obsahuje 19 aminokyselin včetně všech esenciálních. Chlorela posiluje imunitní systém, napomáhá vylučování těžkých kovů z organismu, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje střevní peristaltiku a snižuje krevní tlak. Tajemství mimořádných vlastností Chlorely spočívá rovněž ve vysokém obsahu nukleových kyselin (RNA a DNA) a v substanci nazývané „růstový faktor“, který posiluje kosti, snižuje krevní tlak, podporuje odbourávání tuků a růst svalových tkání.

 


Koloidní stříbro 500ml
Zobrazit v plné velikosti

 

Koloidní stříbro 500ml

Cena za kus (kus): Kč 330 (včetně DPH 20 %)  


Přípravek, který hubí plísně, viry i bakterie. Je možné v ředěné formě užívat vnitřně - jak na akutní virózy, bakteriální infekce či  kandidózy, tak jako preventivní kůry. Je možná aplikace koloidního stříbra i zevně např. při ošetření drobných poranění, akné, oparů, ekzému.
Možno použít i pro zvířata a rostliny.
 

BI-Jodis+Zinek+Chrom - 100 tablet
Zobrazit v plné velikosti

 

BI-Jodis+Zinek+Chrom - 100 tablet

Cena za kus (kus): Kč 250 (včetně DPH 10 %)  
 

Přípravek BI-JodiS obsahuje důležité minerální prvky selen, jód, zinek a chróm v biologické vazbě, což zaručuje jejich dokonalou využitelnost.

Selen
působí jako antioxidant, tj. brání tvorbě peroxidů lipidů v buňkách a poškození buněk, oddaluje patologický proces stárnutí, kladně působí na zánětlivé revmatické choroby, neurologická onemocnění, imunitní poruchy či svalové dystrofie, zamezuje vzniku krevních sraženin, tím že inhibuje shlukování krevních destiček, neutralizuje škodlivé účinky těžkých kovů a jiných toxických látek v těle.

Jód je nepostradatelnou složkou hormonů štítné žlázy. Při nedostatku jódu nastanou poruchy např. struma, únava, apatie, zpomalené tempo řeči, poruchy spánku (zvýšená spavost), poruchy koncentrace, snížená výkonnost, vzestup tělesné hmotnosti, nadýmání, zácpa, suchá, studená, prosáklá kůže, prosáknutí víček až otoky, suché, křehké a lomivé vlasy bez lesku, zvýšená citlivost na chlad, intolerance chladu.

Zinek
je nezbytný pro imunitu, ale příznivě působí na kvalitu vlasů, nehtů a pokožky.

Chróm
je hlavní složkou tolerance glukózy, který je nezbytný pro metabolismus tím, že posiluje působnost inzulínu. Proto je nezbytný pro diabetiky II. typu a je i prevencí diabetu Ii. typu.

Bi-JodiS+Zinek+Chróm obsah v 1 tabletě: selen 100 mcg, jód 30 mcg (20% d.d.d.), zinek 7,5 mg (50% d.d.d), chróm 100 mcg